Areál Q park Měšice

Areál Q Park

Areál Q Park

Logistický areál Q Park Měšice s.r.o. má celkovou rozlohu 160 000 m2 a nabízí 35 000 m2 skladových a výrobních hal a 6 000 m2 kancelářských ploch. V současné době poskytujeme služby více jak 25 společnostem, od nadnárodních firem až po živnostníky.

Hlavní činností  Q Park Měšice je poskytování  a správa skladových, výrobních a kancelářských prostor ve vysokém standardu a za příznivou cenu.
Cílem naší společnosti  je zlepšovat podnikatelské prostředí pro naše obchodní partnery a tím se podílet na růstu kvality jejich služeb a produktů. 

Areál se nachází v Měšicích u Prahy, 20 km od centra hlavního města, v blízkosti dálnice D8 Praha/Drážďany - Exit 1.

Rozvoj 2020

Rozvoj 2020

Činnost společnosti Q Park Měšice nezahrnuje pouze aktivity týkající se provozu a správy současného areálu, ale rovněž i aktivity směřující k budoucímu rozvoji.

Zejména v posledních letech dochází k nové výstavbě skladových a výrobních hal spolu s rekonstrukcí stávajících komerčních ploch. Cílem je poskytnout nájemcům dalších 30 000 m2 moderních výrobních a skladovacích ploch ve vysokém standardu. 

12 let zkušeností

12 let zkušeností

Společnost Q Park  vznikla fúzí společností Alika Invest s. r. o. a Kali Invest, s. r.o. v roce 2014 s následným přejmenováním na Q Park Měšice v roce 2016. 

Společnost tím převzala zároveň 12 let zkušeností v oblasti vlastnictví a správy komerčních nemovitostí.

Reference

Helicar
Gorenje
All In Logis
Aglio
Master Truck
AMI
NC Wega
SICF